Thumb

Tibet Bilişim, sektörlerinde lider şirketlerin güvenilir teknoloji iş ortağıdır. Müşterilerine kaliteli teknoloji çözümleri ve profesyonel hizmetler sağlayarak katma değer yaratmayı amaç edinmiş olan Tibet Bilişim, müşterilerinin rekabette öne geçmelerine, iş verimliliklerini ve sürekliliklerini artırmalarına, ürün ve hizmet üretim giderlerini azaltmalarına ve yeni büyüme alanları keşfetmelerine katkı sağlamaktadır.

Tibet Bilişim’in ana odağı, müşterilerinin kompleks bilgi, programlama, telekomünikasyon ve mühendislik sistemleri için iş çözümleri yaratmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize özgü çözümlerimiz ile kaliteli hizmet ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile gerek kurumsal gerekse bireysel, özel ve genel amaçlı, katma değer yaratan çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir firma olup bilişim sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin teknoloji, güvenlik ve yazılım ile ilgili ihtiyaçlarını hızlı, doğru ve ekonomik şekilde sağlamak, gelişen teknoloji ile birlikte değişen ihtiyaçları konusunda maksimum fayda ile maksimum hizmeti sunmaktır.

Thumb
Thumb