Thumb

E-Ticaret odaklı markalar için kullanım kolaylığı sağlayan bir web sitesi yaratarak kullanıcı deneyimini kolaylaştırıyoruz.

Tibet Bilişim işletmeniz için tablet ve mobil cihaz uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri hazırlar.

E-ticaret altyapısı, çevrim içi hizmet veren işletmelerin satışlarını, web site yönetimlerini, pazarlamalarını ve bu tür diğer işlemleri kolaylıkla yapmalarını sağlayan bir yazılım uygulamasıdır. İşletmelerin ön planda ürün ve hizmet sunumuna, arka planda ise CRM, envanter yönetimi, mobil ticaret gibi işlemleri yürütmelerine yardımcı olur. E-ticaret firmalarının vereceği en önemli kararlardan biri doğru bir altyapı seçimidir. Çünkü, e-ticaret sitesinin verimi seçilen altyapıyla doğrudan ilişkilidir. Web tasarım ve çözümlerinin ötesinde müşteri ilişkileriyle bütünleşmiş bir altyapıya sahip olunması, e-ticaret sitelerinin verimliliği anlamına gelir. Altyapı seçimi doğru yapıldığı takdirde ürün pazarlama stratejileri daha kolay ve güvenli bir şekilde belirlenebilir.

Doğru seçilen e-ticaret altyapısı çevrim içi rekabetin oldukça yoğun olduğu alanda, işletmenizin bir adım öne çıkmasına aracılık eder. Ayrıca, gelişmiş raporlar ve ziyaretçi segmentasyonu sayesinde işletmelerin müşterilerle kolay etkileşim kurmasına yardımcı olur. Sitenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir altyapı entegrasyonu sağlayarak rakipler arasında öne çıkmanız mümkün olacaktır.

E-ticaret paketleri, işletmenizin dijital dünyadaki varlığını güçlendirmek ve büyütmek için güçlü araçlar sunar. Doğru paketi seçerek, müşteri tabanınızı genişletebilir ve rekabet avantajı elde edebilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorsanız Tibet Bilişim Yanınızda!

Tibet Bilişim, müşterileri için en uygun E-ticaret paketlerini tespit ederek, yapılan işe göre özelleştirdiği e-ticaret tasarım çalışmalarıyla optimum çözümler sunar. E-ticaret tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Thumb
Thumb